Klubist       Võistlused       Treeningud       Pildid       Toetajad       Lingid       Kontakt       Külalisteraamat       HITO vana      
 
 
KONTAKT

Korvpalliklubi HITO
Järveküla tee 44
30321 Kohtla-Järve
Telefonid (+372) 334 5037, (+372) 515 1716 (Raul Rõõmus)
E-post hito@hito.ee
Faks (+372) 335 4380
Arveldusarve Swedbankis (767) 1120022268
Registrikood: 80076158

Raul Rõõmus

+372 51 51 716

raul@hito.ee

president

Katrin Rõõmus

+372 53 464 169

kati@hito.ee

juhi abi

Riho Rõõmus

+372 52 66 448

riho@hito.ee

juhi abi

Ergo Tamm +372 515 8346 ergo@ergekliima.ee klubi liige

Jelizaveta Kupinskaja

+372 51 967 807

liza@hito.ee

välissuhtlus

Roland Kore +372 552 8598 roland@real.ee suhtekorraldaja/konsultant
Priit Käen +372 5667 6776 priit@johvisport.ee esindusmeeskonna treener

Priit Sternhof

+372 50 53 053

priit@hito.ee

Kiviõli reg. noorte treener 

Margo Tali

+372 53 464 264

tali@hito.ee

K.-Järve reg. noorte treener

Ib Lamp

+372 55 518 851

iblamp@hot.ee

Toila ja Voka noorte treener

Peeter Sööt +372 527 0255 peeter.soot@toila.ee Toila ja Voka noorte treener

Meelis Luud

+372 51 99 9557

meelis@hito.ee

Toila ja Voka noorte abitreener

Lehar Kumari +372 5661 7828 lehar.kumari@mail.ee Jõhvi noorte treener

Taavi Toomel

+372 52 90 690

taavitoomel@hotmail.com

Mäetaguse-Iisaku noorte treener

Aivar Grüning

+372 50 20 727

g.aivar@hito.ee

Mäetaguse-Iisaku noorte abitreener

Riho Kangur

+372 528 4985

kohtlaste@hot.ee

klubi 50+ treener

Erik Setškov

+372 5389 8342

erik@hito.ee 

klubi noorte abitreener


Klubi e-posti saab lugeda aadressilt:     data.zone.ee/mail

 


 
KK HITO uus koduleht!

Karikasarjas langeti!

Võiduseeria katkes!

Tallinnast võit ja kaotus!

EYBL-is kasinalt!

 

 

 
 
HITO